EUROPE TRAVEL AGENCY +420 735 969 858info@etagency.cz
Úvod || Česko || Slovensko || Chotvatsko || Na lyže || Silvestr || Last minute
cara
cara
Dnes 12. 08. 2022
má svátek Klára,
zítra Alena


symbolBeskydy a Valašsko
symbolBílé Karpaty
symbolBrněnsko a Moravský kras
symbolČeskomoravská Vysočina
symbolČeský ráj
symbolŽďárské vrchy
symbolJeseníky
symbolJižní Čechy
symbolKrálický Sněžník
symbolKrálovéhradecko a Podkrkonoší
symbolKrkonoše a Jizerské hory
symbolKřivoklátsko a Rakovnicko
symbolNáchodsko a Broumovsko
symbolOrlické hory
symbolPálava a Slovácko
symbolPodyjí
symbolPosázaví
symbolPraha a okolí
symbolSlapy, Orlík a okolí
symbolŠumava a Lipno
symbolZápadočeské lázně

Podrobnosti k chatě - ČESKO


Chata Vrchlabí - CZ6917
Vrchlabí - Hořejší Vrchlabí, region Krkonoše
max 48 osob , 6 apartmánů
cena od 17 059 Kč za 7 nocí/apartmán

Chata Vrchlabí Chata Vrchlabí Chata Vrchlabí
Chata Vrchlabí Chata Vrchlabí Chata Vrchlabí

Jedná se o menší areál několika dvojchat na okraji Horního Vrchlabí, který sousedí s lyžařským areálem. Ubytování je ve třech totožných chatách. V každé jsou dva apartmány, které mají stejnou dispozici i vybavení, jsou jen zrcadlově orientované. Do apartmánu se vchází hlavním vchodem, vstupní místností je předsíň (držáky na lyže, botník). V její levé části je umístěn kout na odkládání lyží. Dveřmi přímo se vejde do společenské místnosti (sedací souprava, křesla, konferenční stolek, TV, v apt. pro tělesně postižené lze využít pohovku jako lůžko pro postiženého). V pravé části se nalézá sociální zařízení (WC samostatné, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, v jednom apartmánu úprava pro tělesně postižené a bezbariérový přístup do objektu) a samostatné WC. Součástí obytné místnosti je jídelní část (stůl, židle) s kuchyňským koutem. Z kuchyňské části vedou schody do patra, kde jsou z chodbičky přístupné ložnice A (lůžka, skříň, noční stolky), ložnice B (lůžka, skříň, noční stolky), ložnice C (lůžka, skříň, noční stolky) a menší sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Venkovní prostory jsou vybaveny a upraveny tak, aby každá chata poskytovala ubytovaným pocit soukromí. Ke každému apartmánu přísluší v blízkosti příslušné chaty samostatné vybavení k odpočinku (stabilní gril a dřevěný venkovní nábytek), na pozemku je pro všechny ubytované společné zatravněné hřiště 25x15 m. Pozemek je oplocený a na společných prostorách najdou zábavu i děti (prolézačky, skluzavka, pískoviště, houpačka). Zpestřením je i miniaturní rybníček. V letních dnech mohou ubytovaní použít nafukovací zahradní bazén (společný pro všechny chaty).

8 l. apartmán s příslušenstvím:
1 x koupelna, 1 x samostatné WC, vybavená kuchyně, pohovka, posezení, televize, sprcha, umyvadlo, zrcadlo, dřez, jídelní sestava, rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, ložnice A (1x 2 l., 1x 1 l.), ložnice B (1x 2 l., 1x 1 l.), ložnice C (1x 2 l.) Jeden z apartmánů je bezbariérový

Doplňkové informace
úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril, venkovní posezení
Konferenční možnosti - nezadáno
Internet - Ano
Bezbariérový objekt - Ano (v jednom apartmánu úprava přízemí pro tělesně postižené a bezbariérový přístup do objektu)
Stravování - vlastní vybavená kuchyně

Okolí
Restaurace
Nejbližší restaurace: 0,10 km
Obchod
Nejbližší obchod s potravinami: 0,80 km
Lyžování
Nejbližší lyžování: 0,00 km
Koupání
Nejbližší koupání: 0,00 km

Koupání
nadzemní kruhový bazén společný pro všechny chaty (průměr 3,5 m, hloubka 0,8 m), Jilemnice - koupaliště (10 km), Janské Lázně - lázně (18 km), Svoboda nad Úpou - přírodní koupaliště Zejchy (21 km), Semily - koupaliště Chuchelna (25 km)

Lyžování
Vrchlabí - lyžařský areál (u objektu), Jilemnice - sjezdovka Hrabačov (10 km), Benecko - ski-areál, upravované běžecké tratě (10 km)
Vyžití pro děti a dětská hřiště
v objektu

Výlety
Vrchlabí - Krkonošské muzeum, muzeum a galerie Klášter, vyhlídka Žalý, vyhlídkové lety, Jilemnice - Krkonošské muzeum, Janské Lázně - výstup na Černou horu (lanovka, rozhledna), termální lázně, Svoboda nad Úpou - vyhlídka Na Mochomůrce, projížďky na koních, Semily - Kulturní centrum Golf, Muzeum, Pojizerská galerie, jezdectví - Statek u Škodů, zámek, Trutnov - Dělostřelecká tvrz Stachelberg, Žacléř - Rýchorský prales, komplex opevnění s dělostřeleckou tvrzí Stachelberg, Vraní hory, muzeum, Dvůr Králové nad Labem - ZOO - safari, Městské muzeum, Lapidárium, hradby, Kohoutův dvůr, renesanční tvrz Žireč, skalní útvary Čertovy hrady, Jičín - zámek, historické centrum, vyhlídka z věže, muzeum, Hořice - rozhledna Hořický chlum, Masarykova věž, sochařský park, muzeum

Sportoviště
Vrchlabí - tenisové kurty, spinning, fotbalový stadion, sportovní hala pro volejbal, basketbal, florbal a sálovou kopanou, bowling, kuželky, zimní stadion, sportovní letiště (v místě), Jilemnice - sportovní centrum (tenis, fotbal, volejbal), sportovní hala, minigolf (10 km)

Popis lokality
Město Vrchlabí je považováno za jednu z bran do Krkonošského národního parku. Současně má pověst velmi kvalitního lyžařského centra. V centru města jsou pěkně zachované tradiční krkonošské stavby a zámek. Na hřebenech Krkonoš na Labské louce pramení evropský veletok Labe. Vrchlabí je prvním větším městem ležícím při jeho toku. Okolí města je protkáno sítí kvalitního turistického značení. Krásné lesy vyhledávají houbaři a milovníci procházek přírodou.

GPS: N 50,6359164 E 15,6027117
Místo: Vrchlabí - Hořejší Vrchlabí
Region: Krkonoše
Kraj: Královéhradecký
Okres: Trutnov

Informace k pobytu
Informace k pobytu, nástupu a ukončení
Nástup na pobyt: 15.00 - 18.00
Ukončení pobytu: do 10.00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno
Vybavení pro děti do 2 let - neuvedeno
Poskytování povlečení - zdarma
Oplocení - bez oplocení
Jiné informace
Nutná domácí obuv.

Kvalita signálu mobilních operátorů - bez problémů
Možnost platby kartou na objektu - není možné pobyt uhradit platební kartou


VYBRAT TERMÍN A REZERVOVAT
cara
AZ MARKET LLC
Filing ID: 000 796 560
201 East 5th St, STE 1000
SHERIDAN, WYOMING 82801
Spojené státy americké
EUROPE TRAVEL AGENCY
K Hrnčířům 174, 149 00 Praha
www.europetravelagency.cz ||www.chaty-chalupy.eu
www.etagency.cz ||www.eta-chorvatsko.eu
AZ MARKET EUROPE, o. z.
IČ: 07401400
DIČ: CZ684604540
náměstí Přátelství 1518/2
102 00 Praha 10